2000 yılında “Profesyonel Hizmet, Profesyonel Anlayış” diyerek bir çınar gibi büyümek için yola çıktık.
Karadeniz Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde, sektörümüz için ülkemizde yazılı kurallar yokken, uluslararası standartlar seviyesinde hizmet vermeyi misyon edindik. Bu bilinçle NPMA (National Pest Management Association) üyeliğimiz ve TSE Hizmet Yeri Yeterlilik belgemiz ile çizgimizi belirlemeye başladık.
2002 yılında artık Pest Kontrol alanında adımızı duyurarak hizmet ağımızı genişletebilmek için çalışmalarımızı Ege Bölge Müdürlüğü çatısı altında topladık.
Hijyen ve Sanitasyon Ürünleri temini için oluşturduğumuz departmanımız sonrasında Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri departmanını da kurarak bir grup şirketi olma yolunda ilerledik.

 
  
 
Depo Zararlıları Mücadelesi alanında var olan boşluğu doldurabilmek adına 2008 yılında Zirai Fumigasyon Ruhsatı alarak müşterilerimize teknik destek sağlamaya başladık.
2010 yılında ilk yurtdışı projemiz için Azerbaycan’da çalışmalarımıza başladık.
2014 yılında aldığımız Hudut ve Sahiller Ruhsatımız ile Entegre Zararlı Mücadelesi operasyonlarını ve açık denizlerde de yapabilme yetkinliğine sahip olduk.
Sunduğumuz çözüm odaklı ve müşteriye özel çalışmalarımız, her geçen gün daha iyisini yapmamızı ve güçlenmemizi sağladı.
2015 yılında ilk milli android yazılımın temellerini atarak Operasyon Dosyası içeriklerini müşterilerimize online olarak sunmaya başladık. İşletmelere özel uygunsuzluk takipleri ve veri analizleri Akıllı Raporlama Sistemi ile entegre oldu.
Patentli markalarımız ve ürünlerimiz ile Pest Kontrolün her alanında yer alırken, Dünya Çevre Gününde karbon ayak izi denkleştirme çalışmalarımız ile bir ilki başlattık.
15. yılımızda kurumsal kimlik çalışmalarımız için kendimizi profesyonellere teslim ettik.

  

Artık Profgrup® Pest Eliminasyon dönemindeyiz...
Çevreye karşı sorumluluklarımızın bilincinde, insana saygılı, gıda ve ürün güvenliği gerekliliklerinin bilincinde, izleme sistemleri ile kök neden analizleri yaparak, profesyonellikten taviz vermeden çalışıyoruz.
20. yılımızda “Pest & Pesticide Free” çalışmaları için yeni alanlarda da sizlere ürün, hizmet ve en önemlisi bilgi sunuyor olacağız.

   

Ürünlerini güvenerek tükettiğiniz kurumsal bir markanın fabrikasında, aileniz ile hoş vakit geçirmek için gittiğiniz bir tesiste, ürün zararlılarına karşı bir depolama sahasında, açıkta ki bir geminin ambarında, yeşil enerji tesisi için bir dağın zirvesinde bizden bir ekip veya bir iz ile karşılaşmanız artık şaşırtıcı gelmemeli sizlere.
Çünkü biz her zaman sizin için sizlerle çalışmaya hazırız...

 

 

 

Bize Ulaşın